Pomyśl...

Chcemy zmiany, szukamy wolności, potrzebujemy przestrzeni

Kreuj swoje życie, tworząc własną przestrzeń.

Przestrzeń w której żyjesz jest ważna. Wpływa na relacje, nastrój, komfort. Projekt wnętrz powinien odzwierciedlać charakter, potrzeby i marzenia ludzi którzy będą z niego korzystać. Bliskie poznanie Twoich oczekiwań pozwoli nam stworzyć miejsce, w którym będziesz przeżywać piękne chwile, przyjmować gości, pracować, tworzyć, wychowywać dzieci. Przestrzeń ma z Tobą współgrać , być Twoim sprzymierzeńcem. Praca z projektantem to współtworzenie idealnej przestrzeni do życia. Naszym celem, jest możliwość kreowania wnętrz, będących odzwierciedleniem Twoich potrzeb i pragnień.

Odkryj wolność w przestrzeni życiowej.

Wnętrze w którym żyjesz, potrafi oddziaływać na Twoje relacje z bliskimi i otoczeniem. Powinno pomagać Ci czuć się sobą, nie ograniczać Cię, koić a nie przytłaczać. Wolność przy współpracy nad projektem polega na wzajemnym słuchaniu, szacunku oraz rozumieniu swoich potrzeb. Pragniemy wolności, żeby tworzyć, tak jak Ty potrzebujesz jej aby swobodnie mówić o swoich marzeniach. Decydując się na współpracę z projektantem , oczekujesz niepowtarzalnego dzieła. Aby je stworzyć potrzebujemy przestrzeni do artystycznego wyrazu naszej wizji, zbudowanej z Twoich potrzeb i marzeń. Praca projektanta to działalność artystyczna, wymaga otwartości, inspiracji, komfortu tworzenia. Jak każda sztuka, potrzebuje wolności.

Chcesz zmian? Znajdź je w sobie.

Jesteśmy spragnione zmiany. Potrzebujemy ich aby móc z pasją dla Was tworzyć. Wieloletnia obserwacja, doprowadziła nas do wniosku, że praca projektanta została spłycona. Dla nas to coś więcej niż dobór kolorów ścian czy właściwej lampy. Tworząc każdą przestrzeń, kreujemy Wasz czas spędzany we wnętrzu, Wasze interakcje. Wpływamy na jakość Waszego życia. Chcemy podkreślić znaczenie projektu, w kontekście planowania życia, który wykonuje się na lata. Chcemy podzielić się z Wami prawdziwym doświadczeniem, jakim jest przyjemność twórczej pracy. Zmiana często polega na zweryfikowaniu swoich działań. Chcemy powrócić i czerpać z korzeni. Wiele lat temu podjęłyśmy decyzję o wyborze zawodu architekta wnętrz. Nasze artystyczne zamiłowania oraz pasja zaprowadziły nas na studia na krakowskiej ASP. Dziś chcemy powrócić do bezcennej nauki i wielu otrzymanych lekcji. Nauczyłyśmy się projektować, czerpiąc inspirację ze sztuki, natury, otaczającego świata. Chcemy Wam pokazać , że poza profesjonalizmem i doświadczeniem, za każdym naszym dziełem kryje się artystyczny wyraz. Zgłaszając się do projektanta oczekujecie zmiany. Jeśli jednak chcecie doświadczyć nowej jakości, musicie odnaleźć przestrzeń i otwartość w SOBIE, aby w pełni wykorzystać NASZ potencjał.

Wolność pochodzi z wnętrza. F. L. Wright