Małe Błonia. Kraków

Niezwykle uroczy towarzysz naszej sesji zdjęciowej ma na imię Edek i jest pięknym mopsem, który upodobał sobie żółty koc ma łóżku w sypialni. Zdecydowanie jest najważniejszym mieszkańcem mieszkania, które miałyśmy przyjemoność zaprojektować. W tle widać piękne drewniane wezgłowie. Żółte dodatki ożywiają i rozweselają wnętrze sypialni.

Największą ozdobą dużej sypialni jest angielska tapeta z żółtymi ptaszkami. Na jej tle pięknie prezentuje się surowe drewniane wezgłowie, które mocno akcentuje łóżko. Właścicielom bardzo zależało na podłodze. Wybraliśmy olejowany dąb, który cechuje się rustykalnym, ciepłym klimatem. Stoliki nocne celowo nie są do pary. Z jednej strony to skrzynka na owoce, z drugiej stara szafka po babci.

Właściciele są podróżnikami. Kolorowe inspiracje i pamiątki przywożą z różnych stron świata. Eklektyczne wnętrze udało się stworzyć głównie ze względu na niezwykłą otwartość i radość życia. Mieszkanie posiada niewielki ogródek, który pięknie powiększa przestrzeń salonu z jadalnią. Wiele oryginalnych dodatków klienci wykonywali własnoręcznie.

Na ścianie w kuchni użyliśmy pięknej i oryginalnej cegły rozbiórkowej. Na niektórych widać nawet stare oznaczenia. Cegła wspaniale prezentuje się nad białymi szafkami kuchennymi. W jadalni zamówiliśmy dębowy stół, który wsparty jest na toczonych, czarnych nogach. Własnoręcznie wykonane lampy – żarówki świetnie rozświetlają wnętrze. Ściana z oknem pokryta jest betonowym tynkiem.

Szara, prosta łazienka również potrzebowała szalonego motywu. We wnęce w suficie podwieszanym położyliśmy płytki na suficie. Kolorowy wzór łączy stylistycznie wnętrze łazienki z innymi pomieszczeniami. Innym zastosowanym materiałem jest drewno. Piękne drewnopodobne płytki przechodzą na ścianę pod prysznicem. Umywalka stoi na prostym drewnianym blacie.

Klimat wnętrza zawsze tworzą dodatki i osobiste przedmioty mieszkańców. Kolonialna komoda, która znajduje się w przedpokoju jest pięknym prezentem od rodziny. Właściciele zabrali ją z poprzedniego mieszkania. Świece zawsze budują przytulną, domową atmosferę, którą nasi klienci cenią sobie będąc w domu i za którą tęsknią w trakcie swoich wypraw.