Gorąco polecam ! Wzorowa współpraca, zrozumienie potrzeb, kreatywne podejście i wspaniały efekt w postaci nowego showroomu jubilerskiego mojej firmy. Szóstka z plusem drogie Panie. A.E. Janicka-Dyląg fot.J. Dyląg

Chcieliśmy, żeby rzeźbiarskie formy oferowane w sklepie zostały oprawione w proste i eleganckie linie. Geometryczne bryły stoją w kontraście do pięknych, bogatych kształtów szlachetnych kruszców, wydobywając ich piękno.

Komfortowa obsługa klientów była dla naszej Inwestorki bardzo ważnym założeniem. Stworzyłyśmy miejsce, które pozwala na dogodną rozmowę oraz prezentację produktów. Turkusowe fotele zachęcają do bezpośredniego kontaktu i spokojnych zakupów.

Najpiękniejsze i unikatowe przedmioty zaprezentowane są w szklanych sześcianach. Nawiązują one do ekspozytorów, które spotykamy w muzeach i galeriach. Drogocenna biżuteria jest w pewnym sensie dziełem sztuki i naszym projektem chciałyśmy stworzyć poczucie wyjątkowości, która towarzyszy kupowaniu luksusowych produktów.

W każdym wnętrzu światło odgrywa niezwykle ważną rolę. Kiedy prezentujemy produkty, musimy zadbać, aby jego oświetlenie nie wpłynęło negatywnie na ich odbiór. Zarówno duże przeszklenia, jak i dokładnie przemyślane rozmieszczenie opraw oświetleniowych podkreślają naturalne piękno biżuterii.

Chcąc w ciekawy sposób zaprezentować klientom oferowane produkty, znalazłyśmy inspirację w naturze. Sroki są ptakami uwielbiającymi błyskotki i świecidełka…Mając podobne upodobania, często, jesteśmy właśnie takim określeniem nazywane. Ekspozytory, które nawiązują do domków dla ptaków są naszą, żartobliwą interpretacją kobiecej miłości do biżuterii.

Wnętrze stanowi nie tylko firmowy showroom. Jest też miejscem, w którym przygotowuje się zamówienia, artystycznie pakuje oraz projektuje biżuterię. Przestrzeń zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić oczekiwania wszystkich osób, które w wieloraki sposób z niej korzystają.

Wnętrze jest tłem, które ma wydobywać piękno prezentowanej biżuterii. Pastelowe barwy podkreślają kobiecy charakter przestrzeni, a eleganckie detale symbolizują najwyższą jakość produktów. Autorskie meble, zostały zaprojektowane, jako funkcjonalne ekspozytory oraz piękne elementy wystroju wnętrza.

Z ogromną radością prezentujemy sesję zdjęciową nowego salonu firmy twojabizuteria.pl, który miałyśmy przyjemność projektować. Wyjątkowe wnętrze, z wyjątkowymi produktami, dla wyjątkowych ludzi. Dziękujemy przede wszystkim za zaufanie, docenienie naszych starań i doskonałą współpracę naszej Inwestorce.

Ozdobą naszego wnętrza był Chart Polski Ostromir. Dziękujemy Pani Angelice Wójcik właścicielce hodowli Impuls i Splendor za pomoc w organizacji sesji zdjęciowej.